KURZY ÚSTAVU ARCHITEKTURY
  Domů  »  Úvod   »  Základní informace
 

Základní informace

Přípravné kurzy jsou organizovány pro studijní program Architektura pozemních staveb Ústavu architektury Fakulty stavební VUT v Brně

Přípravka na talentové zkoušky

V zimním semestru 2022/2023 jsme rozběhli přihlašování pro kurz Přípravka na talentové zkoušky

Co a kde zde najdete

V sekci Úvod najdete základní informace o tomto portálu. Pokud neradi čtete a chcete rovnou na věc, vstupte do sekce Přehled kurzů, kde uvidíte aktuálně pořádané kurzy. Kurzy můžete filtrovat podle předmětu nebo podle klíčového slova nebo kombinací obou kritérií. V horním menu, v sekci Přehled kurzů, může rovněž přímo vstoupit na seznam kurzů podle předmětu, o který máte zájem.

Pokud chcete získat všechny informace o kurzu zaregistrujte se. Registraci najdete v sekci Moje kurzy, nebo zvolte odkaz Registrace nahoře. Zaregistrovat se můžete nezávazně, i když nejste rozhodnuti, že máte o nějaký kurz zájem. Po logování uvidíte v zóně Moje kurzy více informací o kurzech a poskytneme Vám rovněž nějaké materiály ke stažení.

V případě, že si nějaký kurz vyberete a budete ho chtít navštěvovat, musíte se zaregistrovat. Po registraci a přihlášení najdete v sekci Moje kurzy stránku Výběr kurzu, kde si kurz najdete a  následně se na něj přihlásíte, podobně jako v internetovém obchodě. Kurz, na který jste přihlášeni, pak můžete průběžně sledovat. Dozvíte se zde například, zda Váš kurz již evidujeme jako zaplacený, zda se do kurzu přihlásil dostatečný počet uchazeču a další důležité informace.

Pokud si chcete něco vyjasnit, můžete se na nás obrátit e-mailem nebo telefonicky. Rádi Vaše dotazy zodpovíme..

Více:

Jak se přihlásit do kurzu
Přípravka


pixel
pixel
pixel